Koncerty Warszawa

sprawdź też inne miasta

Kliknij, aby przejść do konkretnego miesiąca:

Styczeń | Luty | Marzec | Kwiecień | Maj | Czerwiec | Lipiec | Sierpień | Wrzesień | Październik | Listopad | Grudzień

POLECANE

Koncerty Warszawa 2024

STYCZEŃ - koncerty Warszawa

LUTY - koncerty Warszawa

OMD

Warszawa, 7.02.2024r.

MARZEC - koncerty Warszawa

LP

Warszawa, 2.03.2024r.

GZA

Warszawa, 7.03.2024r.

KWIECIEŃ - koncerty Warszawa

MAJ - koncerty Warszawa

CZERWIEC - koncerty Warszawa

311

Warszawa, 11.06.2024r.

LIPIEC - koncerty Warszawa

SIERPIEŃ - koncerty Warszawa

WRZESIEŃ - koncerty Warszawa

PAŹDZIERNIK - koncerty Warszawa

LISTOPAD - koncerty Warszawa

ZHU

Warszawa, 13.11.2024r.

GRUDZIEŃ - koncerty Warszawa

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Koncerty – Warszawa miejscem docelowym największych gwiazd.

Nasza stolica, ze względu na wielkość i prestiż, najczęściej jest pierwszym wyborem artystów, kiedy szukają miejsca na koncerty. Warszawa prowadzi w ilości koncertów także dzięki ilości aren oraz klubów. Nie ma więc co się dziwić, kiedy każdy mieszkanie Warszawy co weekend ma do wyboru kilka koncertów, których pozazdrościł by mieszkaniec każdego innego miasta. Czy przeprowadzenie się do Warszawy jest więc jedyną możliwością, aby oglądać największe koncerty? Niekoniecznie, jednak przeprowadzka do stolicy na pewno by w tym pomogła.

Kierunek Warszawa! A tam koncerty prawie codziennie.

 W samym 2019 roku na naszej liście znalazło się ponad 250 koncertów zagranicznych artystów, które według nas były warte uwagi, a pomyśl ile odbywa się koncertów mniejszych, bardziej kameralnych, o których wie tylko garstka. Ta liczba zdecydowanie zrobi wrażenie na każdym fanie muzyki na żywo. Ilość koncertów w Warszawie zdecydowanie przytłacza, dlatego planując wydatki najlepiej mieć pewien finansowy bufor bezpieczeństwa, gdyby na rozpisce twojego ulubionego artysty znalazła się Warszawa. Koncerty to nie jest tanie hobby. Zaplanuj więc swój kalendarz razem z nami, żeby nie przegapić żadnego ważnego wydarzenia w Warszawie. Prym w ilości koncertów w Warszawie zdecydowanie wiedzie Progresja, w której zagranicznych artystów można zobaczyć niemal w każdym tygodniu. Kolejnymi ważnymi miejscami są Stodoła, Proxima oraz Hydrozagadka, odpowiadające za znaczną część warszawskich koncertów. Nie da się ukryć – w Warszawie jest w czym wybierać.

Największe koncerty w Warszawie.

Oddany w 2012 roku Stadion Narodowy działa jak magnez na czołowych wykonawców. Mimo niepochlebnych  opinii wielu bywalców koncertów (zwłaszcza jeśli chodzi o dźwięk na płycie) warszawski stadion odwiedziły takie gwiazdy jak Madonna, Coldplay, Paul McCartney, Rolling Stones czy AC/DC. Możliwość sprzedania kilkudziesięciu tysięcy biletów jest wielkim wabikiem dla samych artystów jak i agencji koncertowych, które organizując koncerty w Warszawie zawsze spodziewają się potężnych tłumów. Należy pamiętać jeszcze o lotnisku na Bemowie, na którym zmieści się nawet 70 000 fanów koncertów. Warszawa to z pewnością wielkie możliwości i zdecydowanie czołówka muzycznej sceny. Kolejnymi miejscami przekraczającymi 5 000 pojemności są, często wybierany Torwar oraz coraz bardziej popularne Expo XXI. Miejsca te walczą tak naprawdę o drugą pozycję wśród największych koncertów w Warszawie.