Atlas Arena

Atlas Arena - koncerty 2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECIEŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

Atlas Arena - informacje

Atlas Arena - pojemność:

13 000

Atlas Arena - adres:

Łódź, al. Bandurskiego 7

Atlas Arena - dojazd:


Autobus

6, 52, 86, 88A, 93, 97A, 97B, 99, N2


Tramwaj

8, 10B, 10A, 12A, 12B, 14, 15

grali tutaj m.in.:

A-ha, Depeche Mode, Rammstein, Roger Waters, Shakira, Sade, Rihanna, Thirty Seconds To Mars, Sting, Eric Clapton, Green Day, Iron Maiden, System of a Down

oficjalna strona:

Koncerty w Atlas Arenie w Łodzi

Atlas Arena powstała w 2009 roku. Umiejscowienie Łodzi w centralnej części Polski, niedaleko Warszawy z pewnością pomagało Atlas Arenie od samego początku zająć ważne miejsce na mapie wydarzeń zarówno sportowych jak i muzycznych. Pierwszym koncertem zagranicznej gwiazdy był występ zespołu A-ha. 2010 rok przyniósł już rozkwit koncertów w Łodzi. Swoje koncerty w Atlas Arenie mieli Depeche Mode, Rammstein czy Tokio Hotel, a w dalszym etapie działalności również Rihanna, Green Day czy Iron Maiden. Obecnie, po ponad 10 latach działalności Atlas Arena wciąż jest ważnym punktem w koncertowym świecie.

Atlas Arena – pojemność

Atlas Arena jest w stanie pomieścić do 13 000 widzów, na co składa się 10 000 na trybunach i 3 000 na płycie. Taka pojemność pozwala Atlas Arenie walczyć o największe nazwy na rynku koncertowym, jednak trzeba zaznaczyć, że młodsi bracia, w postaci Tauron Areny Kraków czy Areny Gliwice, są w stanie przyjąć u siebie o kilka tysięcy więcej ludzi, przez co managment kierujący się ilością możliwych sprzedanych biletów może skierować swój wzrok w południową część Polski. Kilkunastotysięczna widownia to dalej bardzo dobry wynik, dlatego Atlas Arena nie jest w przegranej pozycji.

Jak dojechać do Atlas Areny w Łodzi?

Jeśli chodzi o komunikację Atlas Areny w Łodzi to nie mamy co narzekać. Do dyspozycji mamy aż 7 linii tramwajowych i aż 9 linii autobusowych mających swoje przystanki niedaleko hali. Jakby tego było mało to tuż obok mamy dworzec kolejowy i autobusowy Łódź Kaliska, dzięki czemu ewentualny przyjazd spoza miasta wprost w objęcia Atlas Areny nie będzie ciężki, a sama obecność dworca może nam też pomóc w przyjeździe z innego dworca lub bezpośrednim powrocie do domu. Dla osób chcących przyjechać na koncert do Atlas Areny dostępnych jest 1500 miejsc parkingowych. 

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!