PGE Narodowy

Stadion Narodowy - koncerty 2024

STYCZEŃ

LUTY

MARZEC

KWIECEIŃ

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

WRZESIEŃ

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

PGE Narodowy - informacje

PGE Narodowy - pojemność:

72 000

PGE Narodowy - adres:

Warszawa, al. ks. J. Poniatowskiego 1

PGE Narodowy - dojazd:


Autobus

Przystanek Rondo Waszyngtona - 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72


Tramwaj

Przystanek Rondo Waszyngtona - 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77


Metro

stacja Stadion Narodowy - M2

grali tutaj m.in.:

Madonna, Coldplay, Beyonce, Paul McCartney, Depeche Mode, Roger Waters, AC/DC, The Rolling Stones, Ed Sheeran, Phil Collins, Metallica, Bon Jovi

oficjalna strona:

Pojemność Stadionu Narodowego w Warszawie

PGE Stadion Narodowy jest jednym z największych obiektów koncertowych w Polsce. Przy ustawieniu sceny na środku płyty na stadion może wejść ponad 70 000 widzów. Same trybuny Narodowego są w stanie pomieścić aż 58 000 osób. Sprawia to, że Stadion Narodowy jest jednym z największych obiektów w Polsce, razem ze Stadionem Śląskim i ważnym miejscem jeśli bierzemy pod uwagę koncerty w Warszawie.

Jak dojechać na PGE Stadion Narodowy?

Stadion Narodowy jest położony praktycznie w samym centrum Warszawy, dzięki czemu dojazd na koncert nie powinien stanowić problemu. Do dyspozycji jest linia metra M2 (stacja Stadion Narodowy), kilkanaście linii autobusowych (przystanek Rondo Waszyngtona) oraz siedem linii tramwajowych (przystanek Rondo Waszyngtona). Dokładne nazwy linii znajdziesz w informacjach wyżej. Dla posiadaczy samochodu ważne mogą być informacje o dostępnych parkingach. Przy Stadionie Narodowym znajdują się dwa płatne parkingi: zewnętrzny i wewnętrzny. Dla samochodu osobowego ceny zaczynają się od 25zł.

Gdzie najlepiej słychać na Stadionie Narodowym?

Jak tłumaczy realizator dźwięku Mirosław Michalak, w rozmowie z portalem gazeta.pl, na Stadionie Narodowym nie ma jednego miejsca, które zagwarantuje nam dobrą jakość dźwięku podczas koncertu. Teoretycznie najlepszym miejscem może być strefa pod samą sceną, ze względu na mniejszą ilość odbić dźwięku. Kolejnym miejscem może być miejsce przy realizatorze dźwięku, który pracuje nad zapanowaniem nad akustyką podczas koncertu. Dobrym rozwiązaniem może okazać się również bliska obecność głośnika, lecz trzeba tutaj uważać, aby nie przesadzić. Dobrze sprawdzić się może również początek tylnej trybuny, gdzie dźwięk nie zdąży jeszcze odbić się od masy betonu znajdującej się na Narodowym. 

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!