Proxima

Proxima - koncerty 2023

STYCZEŃ - koncerty Proxima

LUTY - koncerty Proxima

MARZEC - koncerty Proxima

KWIECIEŃ - koncerty Proxima

MAJ - koncerty Proxima

CZERWIEC - koncerty Proxima

LIPIEC - koncerty Proxima

SIERPIEŃ - koncerty Proxima

WRZESIEŃ - koncerty Proxima

PAŹDZIERNIK - koncerty Proxima

LISTOPAD - koncerty Proxima

GRUDZIEŃ - koncerty Proxima

Proxima - informacje

Proxima - pojemność:

do 1000

Proxima - adres:

Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 99a

Proxima - dojazd:


Autobus

Pomnik Lotnika - 128 , 136 , 175 , 182 , 504 , 523


Tramwaj

Och Teatr - 7, 9, 25

grali tutaj m.in.:

Capleton, Eagles of Death Metal, Futureheads, The Stranglers, Jimmy Eat World, Asaf Avidan, Flogging Molly, New Model Army

oficjalna strona:

Proxima – warszawski klub studencki

Proxima jest klubem studentów Uniwersytetu Warszawskiego, działającym i goszczącym koncerty w Warszawie już od kilkudziesięciu lat. Proxima działa w obrębie Fundacji Universitatis Varsoviensis, która zarządza również klubami Hybrydy oraz Palladium wspierając wydarzenia kulturalne w stolicy. Działalnośc klubu skupia się wokół muzyki rockowej i jej pochodnych oddając scene zarówno polskim jak i zagranicznym artystom. Warto dodać, że działalność klubu jest zorientowana wokół szeroko pojętej muzyki rockowej.

Proxima – lokalizacja i dojazd

Klub Proxima znajduje się mniej niż 3 kilometry od Dworca Centralnego w Warszawie, dzięki czemu znajduje się w centralnej części stolicy. Spacer z dworca powinien nam zająć nieco ponad pół godziny. W przypadku chęci skorzystania z publicznego transportu do dyspozycji mamy trzy linie tramwajowe oraz kilka linii autobusowych, co daje nam dość spore możliwości dobrego dojazdu. W bliskiej odległości od klubu znajdują się miejsca postojowe dla samochodów, jednak trzeba pamiętać, że jest to teren kampusu Uniwersytetu Warszawskiego, przez co miejsca te mogą być zajęte czy to przez studentów czy pracowników uczelni.
 

Pojemność klubu Proxima w Warszawie

W przypadku koncertów stojących klub Proxima może pomieścić do około 1000 osób. Taka pojemność tworzy dobre możliwości dla średniej wielkości zespołów zagranicznych na zorganizowanie koncertu w Warszawie. Dzięki dobrej lokalizacji i średniej wielkości klub jest ważnym miejscem na koncertowej mapie stolicy.

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!