Koncerty

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Kalendarz i aktualna rozpiska koncertów

Wiemy jak ważny jest podczas procesu poszukiwania koncertów odpowiedni podział na okres, w którym odbywa się koncert, dlatego każda nasza rozpiska zawiera odpowiedni podział na miesiące, dzięki czemu oszczędzamy twój czas na bezskuteczne poszukiwania. Jest to nasz główny wyznacznik tego, gdzie dane wydarzenie powinno znaleźć się na naszej stronie. Nasze duże doświadczenie w organizowaniu wolnego czasu nauczyło nas jak taki podział jest w stanie pomóc w zaplanowaniu kolejnych miesięcy, a przede wszystkim urlopu! Znajdź interesujący Cię czas i zobacz kto gra w danym miesiącu i zaplanuj swój kalendarz razem z KwP!

Zagraniczni artyści i ich koncerty w naszym kraju

Stawiamy przede wszystkim na informacje o zagranicznych artystach, którzy będą grać w u nas koncerty. Dzięki temu, wchodząc na naszą stronę wiesz, że znajdziesz właśnie to czego szukasz i nie zgubisz się w nadmiarze informacji. Zdajemy sobie sprawę, że na naszym rynku polscy artyści i ich koncerty odgrywają bardzo dużą rolę, jednak skupiając się na jednej części rynku, będziemy mogli zrobić to w stu procentach dobrze, nie martwiąc się, że nie damy rady dostarczyć Wam wystarczającej ilości danych. Polskich koncertów jest tak dużo, że większość informacji dla ludzi byłaby nieistotna i ciężej im by było znaleźć odpowiedni dla siebie koncert.

Czym są dla nas koncerty?

Muzyczne wydarzenia to motor napędowy naszego życia. Nie ma miesiąca, który nie byłby chociaż trochę nakierowany przez koncerty, do których dostosować trzeba pracę, życie towarzyskie i przede wszystkim budżet. Te zaplanowane kilka godzin może zmienić nasze plany na cały miesiąc, dlatego starmy się do tego jak najlepiej przygotować, w czym pomaga nam nasza rozpiska koncertów.

Koncert, którego szukasz  na pewno jest w naszej rozpisce!

Nie udało Ci się znaleźć poszukiwanego koncertu w naszej rozpisce? Wiemy, że nasz system dodawania wydarzeń w odpowiednie sekcje może mieć swoje luki, dlatego uruchomiliśmy także wyszukiwarkę, dzięki której wystarczy, że wpiszesz nazwę odpowiedniego zespołu lub artysty i dostaniesz wszystkie strony z informacjami o nich, nie ważne, czy był to koncert na festiwalu, stadionie czy w klubie. Wszystko co zostało dodane na tej stronie może zostać w niej znalezione. Nie musisz tracić czasu na poszukiwania i przeczesywanie informacji. Naszą wyszukiwarkę znajdziesz w górnej części strony lub w treści praktycznie każdej podstrony. Wymarzony koncert na wyciągnięcie ręki!