Koncerty 2024

koncerty w 2024 roku

mało koncertów? sprawdź

Znajdź koncert w swoim mieście

lub w interesującym Cię terminie

lub w wybranym miejscu

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

Pierwszy koncert w kalendarzu na 2024 rok

Doczekaliśmy się! Mamy, prawdopodobnie pierwszy, koncert, który powinien odbyć się w 2024 roku. Justin Bieber z powodów zdrowotnych musiał przełożyć swoją trasę koncertową na dalszy termin w 2024 roku. Nie znamy jeszcze konkretnej daty, ale jest to zwiastun kolejnych ogłoszeń. Wiemy, że koncerty 2024 roku powinny wrócić z mocniejszą siłą, dzięki widocznie odżywającego rynku koncertowego.

Kiedy kolejne ogłoszenia koncertów 2024?

Mimo jeszcze odległego terminu jakim jest 2024 rok, artyści i agencje koncertowe już planują swoje trasy i koncerty w 2024 roku. Polska jest już stałym przystankiem większości zagranicznych artystów, więc racjonalnym będzie założenie, że nasz kraj też będzie uwzględniony. Tak naprawdę koncerty 2024 muszą poczekać na zakończenie zimowych tras i rozpoczęciu koncertów plenerowych. Wtedy najprawdopodobniej zaczniemy dostawać coraz to więcej ogłoszeń na 2024 rok. 

Metallica na dwóch koncertach w 2024 roku!

Mamy już chyba największe ogłoszenie koncertu na 2024 rok! Metallica zagra aż na dwóch koncertach na Stadionie Narodowym. Dwie daty, dwa razy różne supporty i dwie różne setlisty. Trzeba przyznać, że Metallica będzie chciała zrobić to z pompą. Mamy też potwierdzenie, że w kolejnym roku nie będziemy zwalniać i dalej będziemy mogli się cieszyć koncetami największych.