The Vaccines

23.01.2024r.

wtorek

support:

Teen Jesus & The Jean Teasers

czasówka*:

21.00 - The Vaccines

19.50 - Teen Jesus & The Jean Teasers

19.00 - drzwi

ceny biletów:

109 zł

organizator:

WiniaryBookings

Do koncertu pozostało:

Dni

*podane godziny mogą ulec zmianie

The Vaccines zagrają w Warszawie z supportem od Teen Jesus & The Jean Teasers

23 stycznia 2024 roku, we wtorek, Warszawa będzie gościć koncert zespołu The Vaccines w klubie Progresja. Brytyjska grupa The Vaccines zdobyła uznanie swoich fanów dzięki chwytliwym melodiom rockowym i energicznej grze scenicznej. Ich utwory, takie jak „If You Wanna” czy „Post Break-Up Sex,” stały się przebojami nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na całym świecie. Warto się spodziewać dynamicznego i pełnego emocji występu.

Na scenie jako support pojawi się australijski zespół Teen Jesus & The Jean Teasers. Młoda, energetyczna grupa zyskała uznanie swoim świeżym podejściem do rocka indie, prezentując zarówno melodyjne kompozycje, jak i intensywne brzmienia. Ich utwory, w tym „Desk Chair” i „See You in a Bit (I Still Care),” zyskały pozytywne recenzje krytyków muzycznych.

Bilety na koncert The Vaccines

Bilety na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie są już dostępne, a ich ceny zaczynają się od atrakcyjnych 109 złotych. To idealna okazja dla miłośników rocka, którzy pragną przeżyć niezapomnianą noc pełną świetnej muzyki i energetycznej atmosfery. Zachęcamy do zakupu biletów przez oficjalną stronę internetową wydarzenia. Nie przegap okazji na spotkanie z The Vaccines i Teen Jesus & The Jean Teasers na żywo! Kup bilet już teraz!

Koncert przeniesiony do klubu Niebo!

Zobacz także:

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!