Thirty Seconds To Mars

9.05.2024r.

czwartek

support:

-

czasówka*:

20.00 - start

18.00 - drzwi

ceny biletów:

GA - 229zł
GA GC - 355zł
trybuny - 229zł - 460zł

organizator:

Live Nation

Do koncertu pozostało:

Dni

*podane godziny mogą ulec zmianie

Thirty Seconds To Mars zagrają w Krakowie w 2024 roku!

W dniu 9 maja 2024 roku, w czwartek, Tauron Arena w Krakowie stanie się miejscem magicznego muzycznego wydarzenia. Thirty Seconds To Mars, amerykański zespół rockowy znany ze swojego energetycznego brzmienia i charyzmatycznego frontmana Jareda Leto, zagra dla swoich polskich fanów.

Thirty Seconds To Mars zdobyli międzynarodowe uznanie dzięki połączeniu rocka alternatywnego z elementami elektroniki. Ich koncerty słyną z intensywności i zaangażowania scenicznego, co sprawia, że są niezapomnianym przeżyciem dla fanów rockowej muzyki.

Bilety na koncert 30STM już w sprzedaży!

Zachęcamy do zakupu biletów na koncert Thirty Seconds To Mars już teraz. Dostępne są różne kategorie biletów, umożliwiające wybór najlepszego miejsca zgodnie z preferencjami. Bilety ogólnodostępne (GA) dostępne są w cenie 229 złotych, natomiast bilety na Golden Circle (GA GC) kosztują 355 złotych. Dla tych, którzy wolą widok z trybun, dostępne są bilety w zakresie cen od 229 złotych do 460 złotych.

Nie przegap okazji na gorący wieczór z muzyką Thirty Seconds To Mars w Tauron Arena w Krakowie. Kup bilet już dziś i zanurz się w świat emocji, jakie niesie ze sobą ten energetyczny zespół rockowy!

Zobacz także:

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!