Orange Warsaw Festival 2023

2-3.06.2023r.

Warszawa, Służewiec

2 dni

headlinerzy:

Thirty Seconds To Mars

Martin Garrix

ceny biletów:

karnet - 639zł
jednodniowy - 419zł

Orange Warsaw Festival 2023 - lineup

dzień 1 (piątek):

Thirty Seconds To Mars

Zara Larsson

Aurora

The Kid LAROI.

Ralph Kamiński

Vito Bambino

Daria ze Śląska

Jan-Rapowanie

Alina Pash

-

dzień 2 (sobota):

Martin Garrix

Ellie Goulding

The 1975

Oki

Daria Zawiałow

Faustyna Maciejczuk

Otsochodzi

Jann

-

organizator:

Alter Art

Do festiwalu pozostało:

Dni

Orange Warsaw Festival 2023 – znamy oficjalną datę!

Organizatorzy Orange Warsaw Festival poinformowali, że w 2023 roku festiwal ponownie pojawi się w festiwalowym kalendarzu! Jak co roku Orange Warsaw Festival 2023 odbędzie się w pierwszy weekend czerwca, 2-3.06.2023r. Piątek i sobota w Warszawie będą należały do Orange Warsaw Festiwal 2023!

Kto zagra na Orange Warsaw Festival 2023?

Organizatorzy długo kazali nam czekać na pierwsze ogłoszenia, ale w końcu dostaliśmy informacje o pierwszym artyście na Orange Warsaw Festival 2023, którym jest brytyjski wokalista Sam Smith! Do składu dołącza również brytyjski zespół The 1975, który promować będą swój najnowszy album „Being Funny in a Foreign Launguage”. Kolejnym ogłoszonym artystą jest The Kid LAROI. Młody australijski muzyk, zdobywający coraz większą popularność, wystąpi na warszawskiej scenie pierwszego dnia festiwalu. Do składu dołącza również Ellie Goulding – jedna z najbardziej popularnych brytyjskich artystek ostatniej dekady, która już w marcu wydaje następny album. Polski „rzut”, uzupełniający skład OWF: Oki, Jan-Rapowanie, Vito Bambino oraz Ralph Kamiński.

Sam Smith headlinerem Orange Warsaw Festival 2023!

Powracający z nową płytą Sam Smith otworzy sezon festiwalowy w Warszawie! Będzie to jego druga wizyta koncertowa w Polsce i jednocześnie powrót na Orange Warsaw Festival. Ogłoszenie bardzo pasujące do ostatnich lat i klimatów panujących na warszawskim festiwalu.

Martin Garrix drugim headlinerem OWF 2023

Poznaliśmy sobotniego headlinera Orange Warsaw Festival 2023! Jeden z najpopularniejszych producentów muzyki elektronicznej zagra w naszym kraju już po raz 6. Warto dodać, że w zeszłym roku pojawił się na Open’erze, jednak z problemów z pogodą, z pewnością nie był to w stu procentach udany koncert. Mamy nadzieję, że na OWF nie będzie już problemów!

Bilety na Orange Warsaw Festival 2023

Dostaliśmy już pierwsze informacje dotyczące biletów na Orange Warsaw Festival 2023! Sprzedaż biletów early brids rozpocznie się 21. października. Cena dwudniowego karnetu to 529zł. Jak co roku przewidziana jest zniżka dla klientów Orange w wysokości 15% pierwotnej kwoty.

Zobacz także:

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!