Koncerty 2022

Znajdź koncert w swoim mieście

lub w interesującym Cię terminie

lub w wybranym miejscu

Szukasz czegoś konkretnego?
Skorzystaj z naszej wyszukiwarki!

marzec - koncerty 2022

GZA

Warszawa, 24.03.2022r.

kwiecień - koncerty 2022

maj - koncerty 2022

MO

Warszawa, 15.05.2022r.

czerwiec - koncerty 2022

lipiec - koncerty 2022

sierpień - koncerty 2022

wrzesień - koncerty 2022

LP

Warszawa, 14.09.2022r.

LP

Wrocław, 13.09.2022r.

LP

Gdańsk, 16.09.2022r.

październik - koncerty 2022

ZAZ

Kraków, 23.10.2022r.

ZAZ

Łódź, 22.10.2022r.

ZAZ

Gdańsk, 20.10.2022r.

listopad - koncerty 2022

grudzień - koncerty 2022

Koncerty – 2022 rok rokiem nadziei

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na koniec problemów dotykających koncerty. 2022 rok daje nam nadzieję, że wrócimy do czasów przed pandemicznych i tego jak ta branża rozkwitała. Druga połowa ubiegłej dekady to niesamowity rozwój całego koncertowego świata. Od ilości największych gwiazd przestających omijać szerokim łukiem Polskę, przez coraz większą ilość organizatorów gotowych inwestować coraz to większe pieniądze w koncerty, kończąc na kolejnych festiwalach pojawiających się na wakacyjnej mapie. Chociaż część z nas nauczyła się już żyć bez muzyki na żywo, na pewno w każdym z nas tli się ta nadzieja na to, że bez przeszkód, bez przekładania i bez ograniczeń będziemy mogli ze spokojem wybrać się na koncert.

Jak będą wyglądać koncerty w Polsce w 2022 roku? 

To jest pytanie, które zadaje sobie każdy fan koncertów. Obecnie nawet nie wiemy jak według prawa powinny wyglądać wydarzenia muzyczne i jesteśmy świadomi tego, że każdy organizator podchodzi do tego z większą uwagą bądź mniejszą. Więc jak będą wyglądać koncerty w Polsce w 2022 roku? Mamy nadzieje, że tak jak przed dwoma latami. Bez ograniczeń, bez maseczek, bez obawy, że koncert na który czekamy od roku może zostać w każdym momencie odwołany. Wiele przeszliśmy i naprawdę wiele możemy znieść, ale bez powrotu do normalności, dla wielu osób z branży 2022 rok może być tym ostatnim w świecie muzyki. Wszyscy dążymy do tego, aby koncerty w przyszłym roku mogły już odbywać się tak jak się tego przez lata nauczyliśmy.

Czy 2022 rok będzie kulminacją wszystkich odwołanych koncertów?

Przełom ostatniej dekady zapowiadał się na naprawdę imponująco. Niesamowicie szybko rozwijająca się branża była w stanie pomieścić coraz to więcej artystów i koncertów. Fani, mimo rekordowych cen, wykupowali wszystkie bilety na koncerty największych gwiazd. Doszliśmy do momentu, w którym prawie każdy artysta umieszczał Polskę na swojej rozpisce. Czy czeka nas największy koncertowy rok w historii? Potencjał i możliwości są – pytanie jednak jest jedno i wszyscy wiemy czego ono dotyczy. Część artystów przełożyło swoje trasy i gra otwartymi kartami . Oni po prostu chcą grać i nie zamierzają się poddawać. Druga grupa postanowiła odwołać wszelkie zobowiązania czekając na to co przyniesie kolejny rok i to oni będą kluczowi w tym, aby uczynić z 2022 roku – koncertową ucztę. 

Koncerty i 2022 rok to brzmi jak para idealna. Czy jednak uda im się pokonać wszelkie przeciwności i sprawić, aby na imprezę dotarli wszyscy zaproszeni goście? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednocześnie widzimy jak szybko zapełnia się rozpiska koncertów 2023 dlatego wierzymy, że wszystko już zmierza w dobrym kierunku i już niedługo nie będziemy musieli się zastanawiać nad tym jak to w końcu z tym będzie, tylko całe swoje myśli skupimy na planowaniu koncertowego kalendarza

Czekając na to co przyniosą koncerty 2022 zapraszamy do przeglądania aktualnej rozpiski i korzystania z naszej bazy koncertów.

Koncerty 2022 – jak wygląda sytuacja na początku roku?

Mamy już marzec a koncerty 2022 dopiero się rozkręcają. W dalszym ciągu wiele koncertów ogłoszonych na 2022 rok jest przekładanych na dalszą część roku. Mimo tego coraz więcej występów zagranicznych artystów dochodzi do skutku. My osobiście mamy nadzieję, że od maja nie będzie jużżadnych problemów z koncertami w Polsce w 2022 roku. Szykujemy się pełną parą na to co ma nastąpić na polskich scenach i wierzymy, że w końcu to wszystko powróci do normalności. Głód koncertów jest wielki, dlatego każda możliwość usłyszenia muzyki na żywo jest dla nas wielkim wydarzeniem. Oczywiście już zaczynamy planować całe lato, ponieważ wierzymy, że 2022 rok będzie rokiem przełomowym, który sprawi, że powoli zaczniemy zapominać o tych dwóch latach posuchy. Musimy też przyznać, że koncerty w Polsce w 2022 roku będą dla nas wyjątkowe także pod innym kątem. Jest to pierwszy sezon z naszą działającą stroną, dlatego tym bardziej nie możemy się oczekać tego co nadejdzie!